تابناک گیلان/ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24 برگزار شد و واجدین شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به اتمام رسید و تاکنون این نتیج حاصل شده است:
نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)
مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه (اصولگرا)
مرند و جلفا: معصومه پاشایی (اصولگرا)
بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی(مستقل)
هشترود و چاراویماق: سیدحمزه امینی(مستقل)
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرتپور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجفزاده (اصلاحطلب)
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علیپور
حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)
حوزه میاندوآب : عیسیزاده (اصولگرا)
حوزه بوکان: انور حبیبزاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده (مستقل)
حوزه سلماس: رضازاده(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده (اصولگرا)
گرمی: ولی اسماعیلی (اصولگرا)
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز: جهانگیرزاده (اصلاح طلب)
خلخال و کوثر: سید غنی نظری(اصولگرا)
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد
نتایج انتخابات در استان ایلام:
***
نتایج انتخابات در استان اصفهان:
اردستان: حجتالاسلام صادق طباطبایینژاد (ائتلاف اصولگرایان)
فلاورجان: حجتالاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصولگرا)
فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)
خمینیشهر: حجتالاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصولگرایان)
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصولگرایان)
نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد (مستقل)
کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتینژاد (ائتلاف اصولگرایان)
شاهینشهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجیدلیگانی (ائتلاف اصولگرایان)
نطنز و بادرود: رحمتاله فیروزیپور (ائتلاف اصولگرایان)
مبارکه: پروین صالحی (ائتلاف اصولگرایان)
نجفآباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصولگرایان)
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
لنجان: علی یوسفپور (ائتلاف اصولگرایان)
سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)
نتایج انتخابات در استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان بوشهر:
بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری (اصولگرا)
دشتستان: ابراهیم رضایی (اصولگرا)
دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی (اصولگرا)
کنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری (اصولگرا)
ورامین، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی(مستقل)
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولینژاد(اصولگرا)
رباطکریم و بهارستان: حسن نوروزی (اصولگرا)
شهریار، قدس و ملارد: حسین حقوردی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:
اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)
لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسرویافزار(اصولگرا)
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا)
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا)
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
نیشابور و فیروزه: ارکانی
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی
کاشمر: کوهسرخی
گناباد: صفایی
سبزوار: عنابستانی
فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه
مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضیزاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفتهاند
نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:
شیروان: علی جدی (اصولگرا)
اسفراین: قوامی (اصلاحطلب)
نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)
دزفول: آوایی (اصلاح طلب)
آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)
ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد (اصولگرا)
شوشتر: گیلانی (اصولگرا)
اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان زنجان:
خدابنده: سید البرز حسینی (اصولگرا)
ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی (اصولگرا)
ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی: مرتضی خاتمی (اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان سمنان:
سمنان، مهدیشهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)
دامغان: علیاکبر علیزاده برمی (اصولگرا)
شاهرود و میامی: علیاصغر خانی(اصولگرا)
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی
به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص دادهاند.
نتایج انتخابات در استان فارس:
شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاکفطرت، ابراهیم عزیزی
مرودشت: قبادی و رشیدی
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
کازرون: فریدون عباسی
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی
داراب و زریندشت: عسکری
لارستان: حسینزاده
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نیریز: سلیمپور
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک
نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)
حجتالاسلام مجتبی ذوالنوری (اصولگرا)
علیرضا زاکانی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین، آبیک و البرز: فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهکلی(اصولگرا)
بوئین زهرا و آوج: روح الله عباسپور(اصولگرا)
تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا)، محمدمهدی زاهدی(اصولگرا)
کهنوج : منصور شکراللهی(اصولگرا)
شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)
زرند و کوهبنان: عفت شریعتیکوهبنانی (اصولگرا)
رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)
مصطفی رضاحسینی قطب آبادی (اصلاح طلب)
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی
بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی (اصولگرا)
شهر بابک: رضا حسینی(اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاحطلب)
قروه و دهگلان: حبیبالله محمدیتلوار(اصلاحطلب)
بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)
سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)
مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:
کرمانشاه:
عبدالرضا مصری (اصولگرا)
محمد رشیدی (اصولگرا)
جهانبخش امینی (اصلاح طلب)
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری (اصولگرا)
کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی (اصولگرا)
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری (مستقل)
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی (اصلاح طلب)
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینیکیا (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر (اصولگرا)
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاحطلب)
نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری
رشت: جبار کوچکینژاد، عظمتی و آقازاده
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی
بندرانزلی: احمد دنیامالی
شهرستانهای لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر
صومعه سرا: دلخوش
فومن و شفت: بهروزیفر
رودسر و املش: عباسی
لنگرود: لاهوتی
رودبار: چگینی
نتایج انتخابات در استان گلستان:
گرگان و آققلا: سنگ درینی (اصولگرا)
علیآباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)
کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)
رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی(مستقل)
بروجرد و اشترینان: عباس گودرزی(اصولگرا)
سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)
خرمآباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)
پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباسآباد: سیدشمسالدین حسینی(اصولگرا)
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا)
آمل: رضا حاجیپور(اصولگرا)
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)
قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علیاصغر باقرزاده (اصولگرا)
بابل: حسننتایج
نوشهر، چالوس و عباسآباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنیبندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی باباییکارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.
نتایج انتخابات در استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش (اصولگرا)
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی (اصولگرا)
اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری(مستقل اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)
بندر لنگه، بستک، پارسیان: احمد جباری (اصولگرا)
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان همدان:
تویسرکان: مفتح (اصولگرا)
نهاوند: شهبازی (مستقل )
رزن: لطفی(اصلاحطلب)
اسدآباد: کیومرث سرمدی(اصولگرا)
کبودراهنگ: عیسی جعفری(اصولگرا)
همدان: حاج بابایی گرایش (اصولگرا)
ملایر: آزادیخواه(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان یزد:
یزد و اشکذر: صالح جوکار (اصولگرا)
اردکان: محمدرضا دشتی (مستقل )
میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی (اصولگرا)
بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان (اصولگرا)