ردهبندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:
1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3- مازندران 92 امتیاز
نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:
55 کیلوگرم
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
ردهبندی
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده 7 – کیانوش شمشیری (توابع تهران) 5
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)
60 کیلوگرم
فینال: حسین جاویدی (فارس) 3 – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده 6
ردهبندی
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده 8 – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده 10 – محمد جانقلی (قم) صفر
63 کیلوگرم
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
ردهبندی
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده 10 – رضا مردی (قم) 2
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)
67 کیلوگرم
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده 9
ردهبندی
سجاد دالوند (لرستان) یک – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده 9
سعید ارجمند (فارس)، برنده 8 – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر
72 کیلوگرم
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده 3- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) 3
ردهبندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده 9 (ضربه فنی) جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده 11 – حسین محمودی (تهران) صفر
77 کیلوگرم
فینال: امید زالی (توابع تهران) 10 – برومند اصلان (لرستان)، برنده 11
ردهبندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده 9- مهدی عباسی (زنجان) 9
علی اسکو (مازندران)، برنده 6 – امیررضا بیگلری (مرکزی) یک
82 کیلوگرم
فینال: عباس مهدیزاده (اصفهان) صفر - محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده 10
ردهبندی
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده 9 – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده 10 – سامان عزیزی (کردستان) 9
87 کیلوگرم
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده 4 - علی شریفی (خوزستان) 3
ردهبندی:
میلاد خسروی (لرستان) 11 – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده 10 (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده 7- حسین پاکدین (مازندران) 5
97 کیلوگرم
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده 3- حسن قربانی (اصفهان) یک
ردهبندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده 8 – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده 5
130 کیلوگرم
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) 7 - محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده 8 ضربه فنی
ردهبندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده 7 – علیرضا حسنوند (لرستان) 4
سجاد موسوی (خراسان رضوی) یک – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده 3